Föremål som liknar bäddsoffa
7559 SOFA BED
Järnforsen, Brigton. Length: 220,
Sold: SEK 1100
Sold den 5 juli 2021
1250 SOFA BED
late gustavian style. Length: 170 cm,
Sold: SEK 1400
Sold den 22 oktober 2018
1695 SOFA BED
Jonas Ihreborn, Modell Delta. Length: 160 cm,
Sold: SEK 350
Sold den 7 maj 2018
2354 SOFA BED
Chesterfield, leather,
Sold: SEK 2600
Sold den 19 september 2016
8143 SOFA BED
length: 175 cm,
Sold: SEK 9000
Sold den 2 september 2013
5033 SOFA BED
length: 205,
Sold: SEK 2800
Sold den 8 mars 2010
6181 SOFA BED
1950-tal, lenght: 178+ 38,
Sold: SEK 2000
Sold den 15 juni 2009
2367 Bäddsoffa
50-tal Bra Bohag
Sold: SEK 1200
Sold den 17 november 2008
5511 Bäddsoffa
[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Sold: SEK 850
Sold den 10 september 2007